6PAK Nutririon Creatine - 120 kaps.

6PAK Nutririon Creatine - 120 kaps.

Olimp WHEY PROTEIN COMPLEX 100% - 700 G DOUBLE CHOCOLATE

Olimp WHEY PROTEIN COMPLEX 100% - 700 G DOUBLE CHOCOLATE

6PAK Nutririon Creatine - 120 kaps.

Regular Price 34,90 zł Special Price 29,90 zł

6PAK Nutrition Creatine - jest to preparat oparty o czysty monohydrat kreatyny, bez dodatków smakowych, czy też innych zbędnych wypełniaczy. 

Dostępność: Brak w magazynie
SKU
5902811815697

ŚWIATOWEJ KLASY MONOHYDRAT KREATYNY W KAPSUŁKACH
WYRÓŻNIA SIĘ DUŻYM POTENCJAŁEM ANABOLICZNYM ORAZ BEZPIECZEŃSTWEM SUPLEMENTACJI
FORMUŁA WOLNA JEST OD PRZYPADKOWYCH DODATKÓW I BAZUJE W 100% NA SKONCENTROWANEJ FORMIE KREATYNY
CHARAKTERYZUJE SIĘ WYSOKĄ STABILNOŚCIĄ CHEMICZNĄ ORAZ ŚWIETNĄ PRZYSWAJALNOŚCIĄ
SPRZYJA MAKSYMALIZACJI OSIĄGANYCH PRZYROSTÓW TKANKI MIĘŚNIOWEJ
PODNOSI WYDOLNOŚĆ I WYTRZYMAŁOŚĆ WYSIŁKOWĄ ORGANIZMU
NIE POWODUJE NEGATYWNYCH EFEKTÓW UBOCZNYCH
MOŻE BYĆ STOSOWANA PRZEZ OSOBY TRENUJĄCE REKREACYJNIE, JAK I ZAWODOWO

Wysokiej klasy monohydrat kreatyny o czystym składzie!
Nie znajdziesz w składzie żadnych zbędnych dodatków, co pozwoliło na zachowanie pełnej koncentracji substancji aktywnej. Każda porcja dostarcza do organizmu aż 4000mg, co gwarantuje wykorzystanie pełnego jej potencjału. Wykazuje silne działanie anaboliczne, co pozwana na maksymalizację osiąganych przyrostów upragnionej masy mięśniowej i to bez negatywnych skutków ubocznych. Polecamy! 

6PAK Nutrition Creatine - jest to preparat oparty o czysty monohydrat kreatyny, bez dodatków smakowych, czy też innych zbędnych wypełniaczy. Sięgając po ten produkt, stawiasz na maksymalną koncentrację substancji aktywnej. Kreatyna znana jest ze swojego wielotorowego wsparcia w dążeniu do upragnionej formy fizycznej. Stymuluje przyrosty suchej tkanki mięśniowej, poprawia ogólną wydajność i wytrzymałość wysiłkową organizmu. Wykazuje także pewne właściwości antykataboliczne. Warto podkreślić, że minimalna dzienna dawka kreatyny niezbędna dla wykorzystania jej 100% potencjału to 3000mg, co nie jest żadnym problemem w przypadku tego preparatu. 

6PAK Nutrition Creatine - doskonale sprawdzi się podczas pierwszego, jak i każdego kolejnego cyklu na kreatynie. Może być z powodzeniem stosowany przez zawodowców, ale i osoby trenujące rekreacyjnie i pragnące usprawnić proces rozbudowy upragnionej muskulatury. Kapsułkowana forma zapewnia komfort suplementacji oraz możliwość zmiany dawki celem dopasowania jej do indywidualnych potrzeb organizmu.

6PAK Nutrition Creatine - SIĘGNIJ PO PRODUKT NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI!
Zalecane spożycie / sposób przygotowania:

Przyjmować 4 kapsułki dziennie, nie rozgryzając, popijając odpowiednią ilością płynu. Spożywać raz dziennie, rano, przed treningiem lub bezpośrednio po treningu. Spożywać w dni treningowe.