Biotech ALA 50 kaps

ALA jest przeciwutleniaczem podobnym do witamin. Kwas alfa-liponowy jest wytwarzany w organizmie ludzkim, ale może być również w szpinaku, brokułach, drożdżach, ziemniakach, marchwi, burakach i czerwonym mięsie. 

W magazynie
SKU
434343-4
34,80 zł

Wysyłka i dostawa w 24 godz. od 10 zł
Darmowa dostawa od 250 zł

Zapewniamy pomoc doświadczonych i kompetentnych pracowników

ALA

ALPHA LIPOIC ACID, PRZECIWUTLENIACZ W FORMIE MIĘKKICH KAPSUŁEK ŻELOWYCH, ZAWIERAJĄCY 250 MG KWASU ALFA-LIPONOWEGO.

WIELKOŚĆ OPAKOWANIA

  • 50 kapsułek (50 porcji)
W 1 PORCJI:
250 mg kwasu alfa-liponowego

OCENA

Wielkość porcji (1 kapsułka):

  • 250 mg kwasu alfa-liponowego

ALA jest przeciwutleniaczem podobnym do witamin. Kwas alfa-liponowy jest wytwarzany w organizmie ludzkim, ale może być również w szpinaku, brokułach, drożdżach, ziemniakach, marchwi, burakach i czerwonym mięsie. Ciało ludzkie może syntetyzować go w małych ilościach, niemniej jest też zalecany jako suplement diety. Wielu uważa, że ALA jest doskonałym przeciwutleniaczem, ponieważ równie dobrze rozpuszcza się w tłuszczu, jak i w wodzie. Spożywanie 200-300 mg preparatu dziennie zapewnia działanie przeciwutleniające.

Podobnie jak wszystkie produkty BioTechUSA, ALA składa się z bezpiecznych i starannie dobranych składników.

SPOSÓB UŻYCIA

Spożywać 1 kapsułkę dziennie pół godziny przed posiłkiem! Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.


SKŁADNIKI

Ester etylowy oleju sojowego, otoczka kapsułki: [żelatyna, substancja utrzymująca wilgoć (glicerol), woda oczyszczona, barwnik (tlenki i wodorotlenki żelaza)], kwas alfa liponowy 17%, emulgator (lecytyny (soja)), substancja glazurująca (wosk pszczeli, biały i żółty).

INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE

Składniki (Dzienna porcja: 1 kapsułka, ilość porcji w opakowaniu: 50)

 

1 kapsułka

kwas alfa liponowy

250 mg

Więcej informacji
Smak naturalny