Biotech Carb-X 120 tab

Carb-X od marki Biotech USA zawiera w swoim składzie popularny ekstrakt konjac(Glukomannan), który jest naturalnie rozpuszczającym się w pokarmie błonnikiem.

W magazynie
SKU
878856665
45,90 zł

Wysyłka i dostawa w 24 godz. od 10 zł
Darmowa dostawa od 250 zł

Zapewniamy pomoc doświadczonych i kompetentnych pracowników

BIOTECH Carb-X 120 tab

Carb-X od marki Biotech USA zawiera w swoim składzie popularny ekstrakt konjac(Glukomannan), który jest naturalnie rozpuszczającym się w pokarmie błonnikiem. Ponadto w produkcie uwzględniono Chrom, który wspiera prawidłowy metabolizm przyjmowanych makroelementów, przy tym wykazuje korzystne działanie na poziom cukru we krwi. Niniejszy produkt polecany jest osobom, które są w trakcie diety redukcyjnej, ponieważ wspomniany błonnik chroni układ pokarmowy przed ewentualnymi problemami z przyswajaniem pokarmu.

Korzyści ze stosowania niniejszego produktu

  • wspiera trawienie
  • sprzyja w spalaniu zbędnego tłuszczu
  • hamuje łaknienie
  • błonnik wspierający układ pokarmowy
Składw 4 tabletkach (%RWS)
Glukomannan 3000 mg
Ekstrakt z białej fasoli 450 mg
Ekstrakt z zielonej kawy 75 mg
w tym kwas chlorogenowy 37,5 mg
Chrom 16,24 mcg (40%)

%RWS - Referencyjna wartość spożycia. Możliwa obecność mleka, jaj, glutenu, soi, skorupiaków, dwutlenku siarki i orzechów.

Składniki: Glukomannan konjac (z Dziwidła Riviera - Amorphophalli Konjac) 47,9% (zawiera dwutlenek siarki), substancja wypełniająca(żel celulozowy), ekstrakt fasoli białej (fasola zwykła-Phaseolus Vulgaris), materiał powlekający [stabilizatory(alkohol poliwinylowy, glikol polietylenowy), barwnik (dwutlenek tytanu), substancja przeciwzbrylająca (talk)],substancje przeciwzbrylające (sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu), ekstrakt z zielonejkawy 1,04%, chlorek chromu (III) 0,0012%.

Sposób użycia

Najlepiej stosować 2 tabletki 2 razy dziennie, przed posiłkami, popijając szklanką wody.

Przeciwwskazania

Nie zaleca się stosowania przez kobiety w ciąży, matki karmiące piersią oraz osoby uczulone na którykolwiek ze składników produktu. Suplement diety nie może być substytutem (zamiennikiem) zdrowego trybu życia. Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji.

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu niedostępnym dla małych dzieci.