-36%

Biotech Sleep 60 kapsułek

Booster melatoniny z tryptofanem i wyciągami ziołowo-owocowymi.

W magazynie
SKU
5999076226177
Teraz tylko 34,90 zł Cena 54,90 zł

Wysyłka i dostawa w 24 godz. od 10 zł
Darmowa dostawa od 250 zł

Zapewniamy pomoc doświadczonych i kompetentnych pracowników

Booster melatoniny z tryptofanem i wyciągami ziołowo-owocowymi.

  • 3 kluczowe składniki
  • opakowanie na 1 miesiąc
  • wygodne opakowanie

Marzysz o dobrze przespanej nocy? Sleep od BioTechUSA zawiera między innymi aktywny składnik, który również przyczynia się do produkcji melatoniny. Melatonina jest naturalnym hormonem regulującym sen, wytwarzanym przez szyszynkę, znajdującym się na granicy międzymózgowia i śródmózgowia. Powoduje senność w ciągu godzin po zachodzie słońca. Jego produkcja może być hamowana przez naturalne lub sztuczne światło, a także stres. Zdecydowana większość dorosłych potrzebuje od 6 do 9 godzin snu dziennie. Zarówno zbyt mała, jak i zbyt duża ilość snu może powodować zmęczenie w ciągu dnia

W jednej dawce (2 kapsułki):

  • 350 mg wyciąg z owocu wiśni pospolitej Prunus cerasus
  • 350 mg wyciąg z wrotycz maruna (Tanacetum parthenium)/
  • 300 mg L-tryptofán

Sleep firmy BioTechUSA podnosi poziom produkcji melatoniny. Melatonina jest hormonem produkowanym przez szyszynkę, odpowiedzialnym za regulowanie snu. Melatonina kontroluje uczucie senności w nocy. Jej produkcja może zostać zahamowana przez naturalne lub sztuczne światło, a także stres. Zdecydowana większość dorosłych potrzebuje sześciu do dziewięciu godzin snu w nocy Zbyt mała jak i zbyt duża ilość snu może powodować zmęczenie w ciągu dnia.

Podobnie jak wszystkie produkty BioTechUSA, Sleep składa się z bezpiecznych i starannie dobranych składników.

WIELKOŚĆ OPAKOWANIA: 60 kapsułek

ZALECANE STOSOWANIE: Spożywać 2 kapsułki dzienne na 1 godzinę
przed pójściem spać, popijając szklanką wody. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

SKŁADNIKI: wyciąg z owocu wiśni pospolitej (Prunus cerasus) 24%, wyciąg z łodygi i liści wrotyczu maruna (Tanacetum parthenium) 24%, L-tryptofan 20,6%, otoczka kapsułki [żelatyna, substancja glazurująca (szelak), barwnik (tlenki i wodorotlenki żelaza), regulatory kwasowości (wodorotlenek amonu, wodorotlenek potasu)], substancja wypełniająca (fosforany wapnia), substancje przeciwzbrylające (dwutlenek krzemu, sole magnezowe kwasów tłuszczowych). Możliwa obecność mleka, jaj, glutenu, soi, skorupiaków, dwutlenku siarki orzechów. 

OSTRZEŻENIE: Nie zaleca się spożywania produktu przez osoby chore lub przyjmujące leki. Nie zaleca się spożywania produktu przez dzieci, kobiety w ciąży lub kobiety karmiące piersią.

Składniki
Dzienna porcja : 2 kapsułki
Ilość dziennych porcji w opakowaniu produktu: 30

2 kapsułki

wyciąg z owocu wiśni pospolitej (Prunus cerasus)

350 mg

wyciąg z łodygi i liści wrotyczu maruna (Tanacetum parthenium)

350 mg

L-tryptofán

300 mg

NAJLEPIEJ SPOŻYĆ PRZED (dzień/miesiąc/rok) I NUMER PARTII: patrz na tyle opakowania w białym polu (LOT/EXP).

WARUNKI PRZECHOWYWANIA: Przechowywać szczelnie zamknięte, w chłodnym i suchym miejscu! Przechowywać w sposób niedostępny dla
małych dzieci! Po otwarciu nie wyrzucać torebki silikażelu! Silikażel nie nadaje się do spożycia!