Pharmovit Ekstrakty w kroplach Adaptogeny 30 ml | Clean label

Pharmovit Ekstrakty w kroplach Adaptogeny 30 ml | Clean label

Skoczylas Kurkuma, piperyna, imbir, resweratrol i kwercetyna 60 kaps

Skoczylas Kurkuma, piperyna, imbir, resweratrol i kwercetyna 60 kaps

 Pharmovit Ekstrakty w kroplach Cholesterol 30 ml | Clean label

Pharmovit Ekstrakty w kroplach Cholesterol 30 ml | Clean label

Pharmovit Ekstrakty w kroplach Adaptogeny 30 ml | Clean label

Regular Price 39,90 zł Special Price 28,98 zł

Ekstrakty w kroplach Adaptogeny to kompozycja 3 ekstraktów roślinnych (glicerynowo - wodnych) w kroplach.

Dostępność: W magazynie
SKU
5904703900481

Ekstrakty w kroplach Adaptogeny to kompozycja 3 ekstraktów roślinnych (glicerynowo - wodnych) w kroplach. Traganek wykazuje aktywność adaptogenną oraz wspiera fizjologiczną odporność organizmu w przypadku trudnych warunków otoczenia. Żeń-szeń syberyjski wspiera prawidłowe krążenie krwi, co przyczynia się do optymalnej aktywności umysłowej i poznawczej, a także wspomaga organizm w stanach przemęczenia i rekonwalescencji. Różeniec górski pomaga przystosować się do emocjonalnego stresu, wspomaga układ nerwowy, przyczynia się do pobudzenia i poprawy stanu umysłu oraz wykazuje korzystne działanie w trudnościach przy zasypianiu i spadku wydajności w pracy.

Zalecana porcja produktu do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania produktu: Spożywać doustnie 9 kropli dziennie, popić szklanką wody. Przed każdym użyciem wstrząsnąć. Zalecana porcja dzienna to 9 kropli.

 

Środki ostrożności: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Ze względu na obecność żeń-szenia syberyjskiego stosować nie dłużej niż 3 miesiące. Produkt dla dorosłych. Spożywania produktu nie
zaleca się kobietom w ciąży i karmiącym piersią. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Ważne jest prowadzenie zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia.

Warunki przechowywania: Chronić przed światłem. Przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.


Składniki: 
Ekstrakt z korzenia traganka błoniastego, ekstrakt z korzenia żeń-szenia syberyjskiego, ekstrakt z korzenia różeńca górskiego.

 

Składniki w porcji dziennej

9 kropli

Ekstrakt z korzenia traganka błoniastego
(Astragalus membranaceus)

300,00 mg

Ekstrakt z korzenia żeń-szenia syberyjskiego

(Eleutherococcus senticosus)

170,00 mg

Ekstrakt z korzenia różeńca górskiego  (Rhodiola rosea)

130,00 mg

 

Produkt nie zawiera konserwantów, aromatów i barwników.