Nowy-16%

Pharmovit K2 + D3 100 µg 50 µg / 2000 IU 60 kaps Vcaps®

Suplement diety Witamina K2+D3 to kompozycja stabilnej formy witaminy K oraz witaminy D w formie cholekalcyferolu pozyskanej z lanoliny.

W magazynie
SKU
8876667
Teraz tylko 29,99 zł Cena 35,90 zł

Wysyłka i dostawa w 24 godz. od 10 zł
Darmowa dostawa od 250 zł

Zapewniamy pomoc doświadczonych i kompetentnych pracowników

Suplement diety Witamina K2+D3 to kompozycja stabilnej formy witaminy K oraz witaminy D w formie cholekalcyferolu pozyskanej z lanoliny. Witaminy D i K pomagają w utrzymaniu zdrowych kości. Dodatkowo witamina K przyczynia się do prawidłowego krzepnięcia krwi, a witamina D pomaga utrzymać prawidłowy poziom wapnia we krwi, pomaga w prawidłowym wchłanianiu/wykorzystaniu wapnia i fosforu, pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni oraz pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego

Zalecana porcja produktu do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania produktu: Spożywać 1 kapsułkę dziennie w trakcie posiłku. Popić wodą (250 ml). Zalecana porcja dzienna to 1 kapsułka.

Środki ostrożności: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Produkt dla dorosłych. Spożywania produktu nie zaleca się kobietom w ciąży i karmiącym piersią. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Ważne jest prowadzenie zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia.

Warunki przechowywania: Chronić przed światłem. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.


Składniki: Inulina, kapsułka celulozowa VCAPS®, witamina D (cholekalcyferol), witamina K (menachinon).

Składniki w porcji dziennej

1 kapsułka

Inulina

450,00 mg

Witamina K

100,00 µg (133% RWS)*

Witamina D

50,00 µg / 2000 IU (1000% RWS)*

*RWS - Referencyjne Wartości Spożycia

Produkt odpowiedni dla wegetarian.

VCAPS® & logo są znakami towarowymi firmy Lonza lub jej oddziałów.