Skoczylas Lactrio, probiotyk w kroplach 10ml

Skoczylas Lactrio, probiotyk w kroplach 10ml

Olimp Colonbiotic 7GG 30 kaps

Olimp Colonbiotic 7GG 30 kaps

Skoczylas Lactrio, probiotyk w kroplach 10ml

29,00 zł

Bakterie kwasu mlekowego są to mikroorganizmy mogące zasiedlać różne środowiska, w tym organizm człowieka – występują naturalnie w jelicie cienkim i grubym.

Dostępność: W magazynie
Tylko 1 szt.
SKU
5903631208485

Lactrio, probiotyk w kroplach
marki Skoczylas
10 ml
starannie wyselekcjonowane źródło surowca
nie zawiera substancji konserwujących
brązowa buteleczka zabezpiecza przed zniszczeniem substancji czynnych przez światło UV
nie zawiera sztucznych barwników
prosto od producenta z Polski
Bakterie kwasu mlekowego są to mikroorganizmy mogące zasiedlać różne środowiska, w tym organizm człowieka – występują naturalnie w jelicie cienkim i grubym. Skład ilościowo-jakościowy bakterii zasiedlających jelita jest bardzo zmienny, zależny od uwarunkowań organizmu oraz działających na niego czynników zewnętrznych, wśród których wymienić należy przyjmowane leki, rodzaj stosowanej diety, stres, brak aktywności fizycznej. Warto zadbać o odpowiednią suplementację szczególnie w okresie antybiotykoterapii i kiedy dochodzi do zmniejszenia liczby lub zmian w proporcji szczepów zasiedlających przewód pokarmowy.

__________________________________________________________

Składniki w porcji dziennej (5 kropli)

Limosilactobacillus reuteri LR08: 1,25x109 CFU*

Lactobacillus acidophilus LA85: 1,25x109 CFU*

Lacticaseibacillus rhamnosus Lr G14-511: 1,25x109 CFU*

*CFU - jednostka tworząca kolonię bakterii

__________________________________________________________

Składniki: Olej słonecznikowy, liofilizowane bakterie kwasu mlekowego: Limosilactobacillus reuteri LR08, Lactobacillus acidophilus LA85, Lacticaseibacillus rhamnosus Lr G14-511, emulgator - mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych.

Sposób użycia: Dzieci powyżej 3 roku życia i dorośli 5 kropli dziennie. Energicznie wstrząsnąć buteleczką. Krople podawać bezpośrednio do jamy ustnej, na łyżeczkę lub rozpuścić w płynie np. mleku, wodzie lub soku owocowym o temperaturze do 37oC.

Dla osób dorosłych i dzieci powyżej 3 roku życia jako uzupełnienie diety w bakterie kwasu mlekowego.

Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze dodatniej, poniżej 25oC. Chronić przed światłem i wilgocią.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Prowadzenie zdrowego trybu życia i stosowanie zrównoważonej diety są niezbędne dla zachowania dobrego stanu zdrowia.

Zawartość netto: 10 ml zawiera 40 sugerowanych dziennych porcji po 5 kropli.

Producent: Purelab Marek Skoczylas