Skoczylas Maca + Żeń-szeń + Gotu cola 60 kaps

Skoczylas Maca + Żeń-szeń + Gotu cola 60 kaps

Skoczylas Trawienie 60 kaps

Skoczylas Trawienie 60 kaps

Skoczylas Maca + Żeń-szeń + Gotu cola 60 kaps

59,00 zł

Korzeń maca wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu hormonalnego podczas menopauzy. Pomaga zachować układ kostny we właściwej kondycji. 

Dostępność: W magazynie
Tylko 4 szt.
SKU
5903631208690

SUPLEMENT DIETY
Maca + Żeń-szeń + Gotu cola
marki Skoczylas
60 kapsułek
starannie wyselekcjonowane źródło surowca
bez substancji konserwujących
bez przeciwzbrylaczy
bez sztucznych barwników (przezroczysta kapsułka)
czarna buteleczka chroni zawartość przed niepożądanym działaniem promieni UV
bezbarwna kapsułka pochodzenia roślinnego
prosto od producenta z Polski
Korzeń maca wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu hormonalnego podczas menopauzy. Pomaga zachować układ kostny we właściwej kondycji. Jest adaptogenem, który pomaga w utrzymaniu funkcji poznawczych oraz wytrzymałości i witalności. Żeń-szeń właściwy wspiera układ odpornościowy, pomaga utrzymać optymalną wytrzymałość, energię i witalność oraz dobre samopoczucie fizyczne i psychiczne. Pomaga utrzymać sprawność seksualną u kobiet i mężczyzn. Gotu cola przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu sercowo-naczyniowego i pokarmowego.

__________________________________________________________

Składniki w porcji dziennej (2 kapsułki)

Ekstrakt z korzenia maca, w tym  /  600 mg

w tym beta-sitosterol  /  15 mg

Ekstrakt z żeń-szenia właściwego  /  200 mg

w tym ginsenozydy  /  8 mg

Ekstrakt z gotu cola  /  200 mg

w tym azjatykozydy  /  6 mg

__________________________________________________________

Składniki: Ekstrakt z korzenia maca standaryzowany na 2,5% beta-sisteroli (Lepidium meyenii), ekstrakt z korzenia żeń-szenia właściwego standaryzowany na 4% ginsenozydów (Panax ginseng), ekstrakt z ziela gotu cola (Centella asiatica (L.) Urb.), kapsułka (substancja glazurująca: hydroksypropylometyloceluloza).

Sposób użycia: Dorośli 1 kapsułka dwa razy dziennie, najlepiej po posiłku, popijając wodą. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci, w suchym i nienasłonecznionym miejscu, w temperaturze pokojowej w zamkniętym opakowaniu.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Prowadzenie zdrowego trybu życia i stosowanie zrównoważonej diety są niezbędne dla zachowania dobrego stanu zdrowia. Nie zaleca się stosowania przez dzieci do 18 roku życia, kobiety w ciąży i w trakcie laktacji. Osoby przyjmujące leki oraz pacjenci ze zdiagnozowanymi schorzeniami medycznymi stosowanie preparatu powinni skonsultować z lekarzem. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu.

Zawartość: 60 kapsułek wegetariańskich - wystarcza na 30 dni

Producent: Purelab Marek Skoczylas